Türkiye geneli bayan iş ilanları, Türkiye geneli kons iş ilanları, Türkiye geneli gece kulübü iş ilanları, Türkiye geneli yatılı bayan iş ilanları, Türkiye geneli konsomatris iş ilanları, Türkiye geneli bayan karşılama hostesi iş ilanları, Kons işi arıyorum, Konsomatris bayan iş ilanları, Gece kulübü bayan iş ilanları,

Türkiye’nin En Büyük Menajerlik Ajansı
Kazandırmaya Devam Ediyoruz
Lüks Gazinolarda KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ
450 den Başlayan Yevmiyelerle Çalışmak İçin
24 Saat Ulaşabileceğiniz Tek Numara
Bizi Arayın : 05376876322

Bizi Arayın : 05375806322
#Menajerliksitesi #Kons #Oryantel #Solist #Dansçı #Gazino #Pavyon #Müzikol #Bar #NightClub #Yatılıiş #GazinoMenajeri #Konsişilanı #Gazinoişilanı #Oryantelişilanı

Türkiye Geneli Gece Kulübü, Gazino, Bar, Pavyon, Müzikhol, Night Clup ve Eğlence Mekanlarında Bizimle Çalışabilecek Bayan Arakadaşlara İhtiyaç Vardır.

Günlük 450-500-600-700-800-900-1000 TL ye kadar çıkan yevmiyelerle iş imkanları sağlıyoruz.

Sohbet ederek rahatsız olmadan dilediğinizce yiyip içerek ister yarıcı ister yevmiyeli kalacak yer sorunu ve güvenlik sorunu olmadan çalışmanızı sağlıyoruz.

Kazandırmaya devam ediyoruz…

Bu iş için kendine güven, kişisel bakım ve yaş  oldukça önemli bir nokta olacaktır. Bu alana merakınız olması ve yapılacak olan işleri bilmeniz bu alanda oldukça başarılı olmanızı sağlamaktadır. Kons İş ilanları için online üzerinden araştırma yapmanız iş hakkında bilgi sahibi olmanıza yeterli olacaktır. Karşınıza birçok firmanın sunduğu avantajlar çıkacaktır. Başvuru sonrası yapmanız gereken tek şey geri dönüş beklemek olacaktır. Başvurunuza cevap gelmesini hızlandırmak için CV bilgilerine fotoğraf eklemeniz önerilmektedir. Bu iş için fizik, güzellik  ve yaş ön planda olacağı için görseliniz çok yardımcı olmaktadır. Türkiye  genelin de birçok gazino bu alanda barınma durumunuzu da karşılayarak sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca diğer bölgelerde yaşayan başvuru yapan kişilere de uygun imkanlar sağlanarak kısa sürede dönüş yapılır.

Hemen Arayın veya Whatsapptan Ulaşın

0537 687 63 22

0537 580 63 22

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bilgi Alın